Kommentarer
Bekim Sulovski
Bekim Sulovski 8 timmar sedan
Duet pa mas i qellun !! Gjdo gja perfekte po dhe klipin fantazi !!
Elona Elona
Elona Elona 9 timmar sedan
Perl na knaqet shpirtin me ket keng ,teksti super e zera te mrekullueshem💖💖💖💖👍
Mirela Gjonaj
Mirela Gjonaj 9 timmar sedan
Je Div🤩🤩🤩🤩
Selvije Demaku
Selvije Demaku 10 timmar sedan
Ermal je🎖
Ryan Show
Ryan Show 10 timmar sedan
Suprice 😍😎😏😎 sepost.info/dev/video/s6LH2t1pd6_Kmds.html
rygen_official
rygen_official 10 timmar sedan
PER TE GJITHE ATA QE DUAN TA DEGJOJNE REMIX DEGJOJENI KETU : sepost.info/dev/video/2KS53c2gmZe0uLk.html
fouoii gyhh
fouoii gyhh 9 timmar sedan
Super chanson 🖤🖤
Only Remix Music
Only Remix Music 11 timmar sedan
Super Muzike.
fouoii gyhh
fouoii gyhh 9 timmar sedan
degjova rastesisht
IamFrazix
IamFrazix 12 timmar sedan
Nice , Bravo Fifi dhe Ermal
Mimi A
Mimi A 12 timmar sedan
Wauuuuuu Bravo dyt te Mrekullushem 🌟🌟
Anissa Ninda
Anissa Ninda 13 timmar sedan
Xxxfilm
Anissa Ninda
Anissa Ninda 13 timmar sedan
Xxxsel
Lia G
Lia G 13 timmar sedan
Sa e talenduar kjo fifi...bravo,esht bere yll fare tani qe ka humb ca kile bravo.👏👏👏
Manuela Tocilla
Manuela Tocilla 14 timmar sedan
si shpirt jeni 😍😍
Liridona Islami
Liridona Islami 15 timmar sedan
Super
Aurela Haliti
Aurela Haliti 15 timmar sedan
Yje jeni a ❤️❤️❤️❤️💕💕
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 17 timmar sedan
Fifi je super kangtare te dua shum
drita brahaj
drita brahaj 17 timmar sedan
Dy zera te perkryer, kombinim shume I bukur. Bravi 👏👏👏
Xale Ademi
Xale Ademi 19 timmar sedan
👍👍👍👍
Jori Vlore
Jori Vlore 20 timmar sedan
Mos e moho qe me do mos e moho se ne sy e shoh 🥰❤❤
Ramiz
Ramiz 21 timme sedan
ERMALI nganjehere po humbet me zhanrin e muzikes, ka nje ze te pa pershkruar, nje kombinim me FIFI me ze te embel ne kengen PERJETSI, nje kenge nje moment i pa harruar...FLM qe na keni bere per nje qast qe ti harrojm te gjitha
Ani Ani
Ani Ani 21 timme sedan
Kjo eshte rryma e muzikes qe na beri te biem ne dashuri me Ermalin si kengetar. Faleminderit qe u riktheve Ermal. Ne fillim madje mendova qe ishte kenge e vjeter e tij kur e degjova rastesisht
Ola Jola
Ola Jola 23 timmar sedan
Super chanson 🖤🖤
Vanesa Lleshi
Vanesa Lleshi Dag sedan
Hvvgggg
Beni.bardhi Beni1234
Beni.bardhi Beni1234 Dag sedan
Super
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi Dag sedan
Po qfar kënge vetëm dy rreshta refren për muziken mos të flasim tingëllon turke Fifi ka këngë shum të bukura por kjo aspak nuk më pëlqeu.
Donart Shala
Donart Shala Dag sedan
Sum len mu plak
Donart Shala
Donart Shala Dag sedan
Une veshna per ty
Donart Shala
Donart Shala Dag sedan
Ne prekas
Donart Shala
Donart Shala Dag sedan
Po te pres
Jona Sulovari
Jona Sulovari Dag sedan
Jeni me te miret
Dzenan Tahirovic
Dzenan Tahirovic Dag sedan
Kosovo is Serbia, braco Srbi pozdrav od Muslimana <3
nexhi sh .o
nexhi sh .o Dag sedan
Ah u kall qipi zemres te lumt ermali je legend e muzikes😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔
Beka Gashi
Beka Gashi Dag sedan
fifi❤️
Alena lolli
Alena lolli Dag sedan
so so schön omg❤️
Aria
Aria Dag sedan
sepost.info/dev/video/z2jM3r5olYW7ptM.html
Ilirjana Agushi
Ilirjana Agushi Dag sedan
O fifi a munesh me bo ni tmir tlutna a mundesh me bo share sepost.info/dev/video/sHms3t6cgK2T2ts.html
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
A ka kush se eka msu permesh kangen a viq un😂😂💋
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Me vjen keq ska ba kur nuk di falum😳
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Dag sedan
Po per ty zemra Qan jam zhytur ne shpirtin tend aman 😥😥💔💔
Stelina Dulaj
Stelina Dulaj Dag sedan
Hey everyone! I just realised that this amazing song do not have english lyrics so I try my best for non albanians to understand it!Is not perfect but hope that everyone are going to enjoy it🙃 Blurry.. Everything is so blurry cuz of you today Fainted Imagine if a can fight I can't wait to have you in my arms again Are you letting me love you For that moment I die And I promise you in enternity , I promise Don't deny that you love me Don't deny cause I see it in your eyes That thing that you have never tell me You are so deep in my soul I don't deny that you are my soul I don't deny... But to say it I don't have courage Oh for you my heart cry Im so deep in your soul You left my while I was sleeping Excuses from you I can't take it anymore So broken...anything without you is not the same Can't wait to have you in my arms again Are you letting me love you? For that moment I die And I promise you in eternity...I promise Don' t deny that you love me Don't deny cause I see it in your eyes That thing that you never told me You are so deep in my soul I don't deny that you're my soul I don't deny it but I don't have courage to say it For you my heart cry I 'am so deep in your soul
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Dag sedan
Shume kenge e bukur 👏👏Fifi gjithmone arrin majat me tekstet qe shkruan....eshte talent
anila daci
anila daci Dag sedan
Të kenaq shpirtin bravo jeni 😍
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Bravo per 2 paart viq vashdoni keshtu suksese ❤❤
tun marki
tun marki Dag sedan
Fifi ti je ma e mira ke nje ze teper te embel luv u ❤️❤️😘
Sara Plaku
Sara Plaku Dag sedan
Fifi je shum e mir zemer💓💓💓
Ervin Juvechfrt
Ervin Juvechfrt Dag sedan
Dgjgf🧚‍♀️🧚‍♀️💄☕🥰🏖
Ervin Juvechfrt
Ervin Juvechfrt Dag sedan
Dfghdeijgdsa1☀️💋❤💯👩‍🦰🙏😍🌞
Pimi BaSeL- Gjilan-City
Pimi BaSeL- Gjilan-City Dag sedan
👍👏👏
vlora gusinjac
vlora gusinjac Dag sedan
👌😘😘😘 excellent song
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Zemer jem
emara mustafa
emara mustafa Dag sedan
H
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Te dua shumm❤😇
Flamur Haxhija
Flamur Haxhija Dag sedan
Shum bukur bravo 👍👍👍
Miranda Hida
Miranda Hida Dag sedan
Kenge e mrekullueshme
Filip Jovanovic
Filip Jovanovic Dag sedan
Totalno govno
Filip Jovanovic
Filip Jovanovic Dag sedan
@Shkodrane Shkodrane zato sto je lose
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Zašto govno
Mess Lessi
Mess Lessi Dag sedan
Hahahah nuk ma mban
sharnebe mustafa
sharnebe mustafa Dag sedan
pa lidhje
dua
dua Dag sedan
Ja se cilat janë tre llojet e femrave ne takimin e parë 😂👇 sepost.info/dev/video/z5KsqpuZhKizmaU.html
Anila Gremi
Anila Gremi Dag sedan
Shume kenge e bukur 👏👏Fifi gjithmone arrin majat me tekstet qe shkruan....eshte talent
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
Ich liebe dich überslles fifi bukuroshe vetem se um pelqen kanga ❤❤💋💋😇
Mida Cota
Mida Cota 2 dagar sedan
Super kenge😘😘😘😘😘
minij hooi
minij hooi 2 dagar sedan
balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Zhaku Sinaj
Zhaku Sinaj 2 dagar sedan
Sa e bukur eshte kenga me e bukur e fifit
Artan Majaci
Artan Majaci 2 dagar sedan
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 2 dagar sedan
🕚- 🕗👋🏼
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Dag sedan
@minij hooi po shum kange e mir Fifi si qithmon hite ban😊
minij hooi
minij hooi 2 dagar sedan
Shum kang e bukur brravo
Alb Lami
Alb Lami 2 dagar sedan
Super 👍🇦🇱🥰
Imer Brruti
Imer Brruti 2 dagar sedan
Hit hit super muzikë dy zëra të mrrekullueshëm 🔥🔥
Arb Arb
Arb Arb 2 dagar sedan
E forte
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti 2 dagar sedan
Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 2 dagar sedan
A siki Bodyguard me veti a😂😂😂
Donart Shala
Donart Shala 2 dagar sedan
Apo vjen me mu
Audi RS6
Audi RS6 2 dagar sedan
Fifi ✅👌
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 2 dagar sedan
Jo hiq
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj 2 dagar sedan
Super
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa 2 dagar sedan
fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa 2 dagar sedan
FIFI ZEMER💖❤️
Mira Merama
Mira Merama 2 dagar sedan
Sa e bukur kenga!!!
klevis troka
klevis troka 2 dagar sedan
Kulla
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 2 dagar sedan
Jeta jem
Nazife Duriqi
Nazife Duriqi 2 dagar sedan
O
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 2 dagar sedan
Te dua shummm fifi
Faik Zyberi
Faik Zyberi 2 dagar sedan
Shum kang e bukur brravo