MELINDA - MEKATARE

  visningar 12,822,295

Melinda Ademi

2 mรฅnader sedan

Stream or Download โ€žMEKATAREโ€œ by MELINDA here ๐ŸŽง avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
โ„— AVD Digital // ยฉ Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Kommentarer
Melinda Ademi
Melinda Ademi 2 mรฅnader sedan
Zemer ca do ti se sun pot bi nโ€™fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti tโ€™paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me mโ€™pa nโ€™Facebook e ki block block block nโ€™Instagram e ki block block block nโ€™telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok sโ€™mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi nโ€™gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale mโ€™bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos mโ€™thirr kur tvyjn lek lek a tโ€™kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto nโ€™snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi nโ€™gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam
Mbret Nazif
Mbret Nazif 57 minuter sedan
M
lyric_ alson
lyric_ alson Dag sedan
@Enigma Records ok
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi 2 dagar sedan
Hdhehds
Nimi Shabani
Nimi Shabani 3 dagar sedan
O zemer veq vazhdo telutem boma reply
Belushe Kapllani
Belushe Kapllani 4 dagar sedan
Wow
FilmTVHD
FilmTVHD 11 timmar sedan
2:18 shum zรซ i bukur e i pastรซr
Tara Baftiri
Tara Baftiri 14 timmar sedan
Qe ta e kam muzak
Justin Bieber
Justin Bieber 16 timmar sedan
O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.
Kezi Beda
Kezi Beda 22 timmar sedan
O kuku per keta qe sedin kush je se veq emrin me ni diku Melinda ju kish ardh me vjell.e trent nuk po na le rehat tu bertit krejt bllokun e baneses qoj pesh me pertiba me piskama tu ju me shua mureve e ketu kishe jam dikushi kegetare e hamamit turp turp turp per ty Melinda
F_Z 2021
F_Z 2021 Dag sedan
Bravoooooo Melinda๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸโœŒ๏ธโœŒ๏ธ
elkinggg
elkinggg Dag sedan
ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr
lije lije
lije lije 2 dagar sedan
Melinda Ademi โค๏ธ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘ suksese
Ryva Qerimaj
Ryva Qerimaj 2 dagar sedan
ol po
Ledijan Zogaj
Ledijan Zogaj 3 dagar sedan
Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜›๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š
erkida mhilli
erkida mhilli 4 dagar sedan
O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh
Arjeta Uka
Arjeta Uka 4 dagar sedan
๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’œ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ
me dorรซ nรซ zemรซr
me dorรซ nรซ zemรซr 4 dagar sedan
please click in my channel and see my new# video
BESA
BESA 4 dagar sedan
Tqr* me dashuri Besa โ™ฅ๏ธ
Bajram Hajdari
Bajram Hajdari 4 dagar sedan
Shume e bukur kenga super me pelqeu๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐ŸคŸ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ
vfkvxcnj sdcggg
vfkvxcnj sdcggg 4 dagar sedan
I love you so โค๏ธโค๏ธmelida
Albinot Albinot
Albinot Albinot 5 dagar sedan
๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ’ช๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†
Albinot Albinot
Albinot Albinot 3 dagar sedan
๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘
Albinot Albinot
Albinot Albinot 5 dagar sedan
Oj Melinda xhibon
Vinnie Del costa
Vinnie Del costa 5 dagar sedan
Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hugโ€™s
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni 5 dagar sedan
Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris ๐Ÿคฉ
Grep i Majtรซ
Grep i Majtรซ 5 dagar sedan
Te na vetem kurvat jan Star
No Name
No Name 5 dagar sedan
Mire se vini ne Republiken e Kosoves๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ
Gaming Shqip
Gaming Shqip 5 dagar sedan
โ€˜โ€™Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt โ€˜โ€™ ๐Ÿ˜‚๐Ÿ‘‘๐Ÿ’•โค๏ธ
Rime
Rime 5 dagar sedan
Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.
Pixonix
Pixonix 6 dagar sedan
Jmm
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt 6 dagar sedan
Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt ๐Ÿ”ซ
Imran Khan
Imran Khan 6 dagar sedan
Wicked tunes fire ๐Ÿ”ฅ
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma 7 dagar sedan
Alma te dua shumm melinda
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma 7 dagar sedan
Alma te dua shummm melinda
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter 7 dagar sedan
Zemr je melindaโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜
omer omer
omer omer 7 dagar sedan
Melinda shtine 1 kรซngรซ tรซ re โค๐Ÿ’œ๐Ÿ’™
Elena Sidonia LEAU
Elena Sidonia LEAU 8 dagar sedan
๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ˜˜๐Ÿ‘
Rubiana Koshena
Rubiana Koshena 9 dagar sedan
Super Melinda๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ”ฅ
Lumnije Hoti
Lumnije Hoti 9 dagar sedan
Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt
Fardane Asmae
Fardane Asmae 9 dagar sedan
๐Ÿ˜ผ๐Ÿ˜ฝโœŒ๏ธ๐Ÿค›๐Ÿคœ๐Ÿ‘Š๐Ÿ’…๐Ÿ’˜๐Ÿ’”๐Ÿ’ž๐Ÿ’—๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹
Lina Racaj
Lina Racaj 9 dagar sedan
l
Arlinda Arlinda
Arlinda Arlinda 10 dagar sedan
๐Ÿ’›๐Ÿงก๐Ÿ’™๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜
Amide Ibraimi
Amide Ibraimi 11 dagar sedan
Te dua shum melinda
Igballe Cej
Igballe Cej 11 dagar sedan
BUKUROSHEEEEEโค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿฑโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญ๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali 12 dagar sedan
๐Ÿ’–je ๐Ÿ’–๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜˜๐Ÿ’–
Gencii Shows
Gencii Shows 12 dagar sedan
Shumรซ zani i mirรซ, fenomenal !
k dede
k dede 13 dagar sedan
Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!
k dede
k dede 12 dagar sedan
@DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he๐Ÿค” off๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon ๐Ÿ–
DURO S
DURO S 12 dagar sedan
nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!
Ylli Hoti
Ylli Hoti 13 dagar sedan
Bllollk
Klea Hyko
Klea Hyko 13 dagar sedan
Melinda beji diss asaj taynes
Eshta Kosturi
Eshta Kosturi 13 dagar sedan
bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(
Albanian n
Albanian n 13 dagar sedan
and I feel bad for your taste ๐Ÿ’œ Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ itโ€™s always the irrelevant albanian fads
Lion Heart
Lion Heart 14 dagar sedan
Shuni๐Ÿคซse e hani block๐Ÿ“ต..
Swthria Vagena
Swthria Vagena 14 dagar sedan
To my ex :tqr me gjith zemren time ๐Ÿ’
DURO S
DURO S 12 dagar sedan
Hรซรซ tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!๐Ÿค™๐Ÿป
Ardit Hoxha
Ardit Hoxha 14 dagar sedan
Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel
Shaban Bacaj
Shaban Bacaj 14 dagar sedan
3.9K tรซ shkojmรซ nรซ 4.0K pรซr Queenin
Young XHรŽล‡ร˜
Young XHรŽล‡ร˜ 15 dagar sedan
PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit
lona lona
lona lona 15 dagar sedan
Queen
JENNIEPINK 1625
JENNIEPINK 1625 15 dagar sedan
Beautiful song
Isra Troya
Isra Troya 16 dagar sedan
๐Ÿ™€โค๏ธ
Anisa Vrellaku
Anisa Vrellaku 16 dagar sedan
vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna
Licorne13 Amour
Licorne13 Amour 16 dagar sedan
My name is Mรฉlinda too
TAYNA FOVER
TAYNA FOVER 16 dagar sedan
O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ
Loredana Maffi
Loredana Maffi 16 dagar sedan
Ajde ropt Melinda
R.P
R.P 17 dagar sedan
Melinda queen๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ‘ธ๐Ÿป
Melinda Corrales
Melinda Corrales 17 dagar sedan
Melinda soy yo
Minor SC.
Minor SC. 16 dagar sedan
@Melinda Corrales hola buenas
Melinda Corrales
Melinda Corrales 16 dagar sedan
@Minor SC. No le creo ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Minor SC.
Minor SC. 16 dagar sedan
๐Ÿ˜ณ
Melinda Corrales
Melinda Corrales 17 dagar sedan
Soy yo! xd
Krasnici hamit
Krasnici hamit 17 dagar sedan
Sa e bukur je te dua
Artistat Shqiptar
Artistat Shqiptar 17 dagar sedan
Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim ๐Ÿ”ฅ Subscribe!
LYRICS R
LYRICS R 18 dagar sedan
Like my videooo๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜
jalldize xhameta
jalldize xhameta 18 dagar sedan
Sa e bukur
Ediona Bano
Ediona Bano 18 dagar sedan
Obsessed with this song ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป
Valerina Stepani
Valerina Stepani 18 dagar sedan
I love This song โค๏ธ
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi 19 dagar sedan
MELEk
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi 19 dagar sedan
๐Ÿ’‹โค๐Ÿ˜Ž
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi 19 dagar sedan
๐Ÿ’‹๐Ÿ˜˜๐Ÿ’ซ
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi 19 dagar sedan
MELEK
Melinda Outfit
Melinda Outfit 19 dagar sedan
๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘
Melinda Outfit
Melinda Outfit 19 dagar sedan
โคโคโคโคโคโคโคโคโคโค๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜
Melinda Outfit
Melinda Outfit 19 dagar sedan
๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“
Kingi Deangery
Kingi Deangery 19 dagar sedan
Melinda๐Ÿคญ๐Ÿคญ
valmausi79
valmausi79 19 dagar sedan
๐Ÿ˜˜๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–un u knaqa Duke e degjuar ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ˜€
Game Over
Game Over 19 dagar sedan
๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi 19 dagar sedan
Z
i kuq
i kuq 19 dagar sedan
๐Ÿฅฐ
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter 19 dagar sedan
Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je๐Ÿ‘ธโคโคโคโค๐Ÿ‘
Ardjan Hasanpapaj
Ardjan Hasanpapaj 20 dagar sedan
Jam fansi yt i zjarrt zemer ๐Ÿ”ฅ
Gabri Miho
Gabri Miho 21 dag sedan
Je me e mira๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹โคโคโค
KAPO TLLS
KAPO TLLS 21 dag sedan
Te qifsha mu ne enca and Tanya she is ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ
enver rrustolli
enver rrustolli 21 dag sedan
vajza shqiptare qe din me knu mas mirti
Arlinda Mustali
Arlinda Mustali 22 dagar sedan
I love melinda shpirti jem ๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜dashuri
Jdjdjdme beekemdmfm
Jdjdjdme beekemdmfm 22 dagar sedan
Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla
Ardian Pulaj
Ardian Pulaj 22 dagar sedan
Bravo melinda!!!๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜ป๐Ÿ˜ป
Suzana Farizi
Suzana Farizi 23 dagar sedan
Keng me e bukurโค๏ธ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘
Onairda levanti
Onairda levanti 23 dagar sedan
Je njeshja e kengetareve botrore
James Nowt
James Nowt 23 dagar sedan
Qia mir ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰
Elion Latifi
Elion Latifi 23 dagar sedan
amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutom๐Ÿฅบ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi 23 dagar sedan
Aiiopr
Fast Life005
Fast Life005 24 dagar sedan
Oriental girlโค๏ธ๐Ÿ˜Ž
Edison Tabaku
Edison Tabaku 24 dagar sedan
per mua kurr ska me u bo bajat kjo keng se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe me mua
emma la meuilleur
emma la meuilleur 24 dagar sedan
mir en musika
Einfachanil bester mann FORTNITE
Einfachanil bester mann FORTNITE 25 dagar sedan
Sa bukur je Melinda ademi qe 2 vjet jam tu ti ngu kangat nga nzvicra
Burim Sejdiu
Burim Sejdiu 25 dagar sedan
Sps sara๐Ÿ’‹
Graciela Gjoni
Graciela Gjoni 26 dagar sedan
N' Facebook i ki block block block N'Instagram i ki block block block N' telefon i ki block block block Pse ma theve zemren ...๐Ÿ˜‚ shume e bukur kjo pjesa ๐Ÿ˜
Eri Des
Eri Des 21 dag sedan
bukur shum
x.bad.girl.x
x.bad.girl.x 26 dagar sedan
and "vajzat shqipetare se lajn pa marre hakmarrje"๐Ÿ˜ค๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ˜ˆ๐Ÿ˜ˆ
Dorentina Vladi
Dorentina Vladi 26 dagar sedan
te dua shum
sedk d
sedk d 26 dagar sedan
Budallic woman
Shakur Meli
Shakur Meli 26 dagar sedan
Kjo kang shtin urrjetje ne qifte bashke shortore te dashuruarit mbjelleni ide negative me bo ksi lloj kang gjynah pi zotit
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
visningar 17mn
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
visningar 2,7mn
Why Jakarta is sinking
11:19
Vox
visningar 2,1mn
Melinda - Karma
03:06
Melinda Ademi
visningar 12mn
BUTRINT IMERI - PHANTOM
02:42
AVD Digital
visningar 17mn
DON XHONI - KOKAINA
02:48
DON XHONI
visningar 23mn
GJIKO x MELINDA - X5
03:36
REDBOX Entertainment
visningar 22mn
Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko
03:44
Dafina Zeqiri
visningar 7mn
Kida - Drunk
03:23
KIDA
visningar 14mn
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
visningar 59mn
Why Jakarta is sinking
11:19
Vox
visningar 2,1mn
Foo Fighters - Waiting On A War (Official Video)
4:34
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
visningar 2,6mn
Cardi B - Up [Official Music Video]
2:50