Flori Mumajesi - Dhemb

  visningar 2,260,802

FloriMumajesiOfficial

Månad sedan

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi

Connect on instagram:
krista.merkoci
provideoalbania
abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Kommentarer
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 5 timmar sedan
Një perlë që vetëm Flori di ta shprehë dashurinë e përjetshme me vargjet e muzikën e mrekullueshme , gjithmon brilant💋♥️💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️💞💞❤️
Beni Deni
Beni Deni 14 timmar sedan
Flor ngushellime e kuptoj dhimbjen tende edhe cdo fjal te kesaj kenge Nena mrekulli qe zoti krijoj per ne ❤
Dorina Aisa
Dorina Aisa Dag sedan
🥺🥺🥺
Ciljeta Bardhi
Ciljeta Bardhi 3 dagar sedan
💔😭 per vellain tim💔😭
SE 28
SE 28 4 dagar sedan
Nuk e di dmth Sa kam qare me kte kengen Edhe klipin
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
Love you ❤️
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
Me shum emocion brenda 🥺🥺
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
Super❤️
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
💟♥️♥️💟
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
🇦🇱🇦🇱❤️🔥
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
⭐⭐⭐⭐
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
😘🥰😍🤩🥰🥰😍🤩
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
👏👏👏👏
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
🥰🥰🥰🥰
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
🔥🔥🔥🔥
Katerina Kushi
Katerina Kushi 6 dagar sedan
❤️❤️❤️❤️
Floriana Hoxha
Floriana Hoxha 7 dagar sedan
E verteta dhemb po kesaj here te le shenja😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Valmira Ndoj
Valmira Ndoj 9 dagar sedan
Shumë këngë e bukur Florian Mumajezi kështu vazhdo je artist super .😍😍🥰🥰🥰
Xhoia Dinaj
Xhoia Dinaj 9 dagar sedan
sa e bukur 😍
Remi Bunci
Remi Bunci 11 dagar sedan
👑👑👑💎💎💎💎
Grow your Baby with baby sleep music
Grow your Baby with baby sleep music 11 dagar sedan
kenge shume melodike - pak e shkurte po prap mire. Flori je gjenial! athu a je ke perkushtuar dikujt? emocjonet ne kulm ☺️
reza godarz
reza godarz 12 dagar sedan
👌👌
Сюзанна Дашту
Сюзанна Дашту 14 dagar sedan
Привет
Fiton Latifi
Fiton Latifi 14 dagar sedan
............................................................................
P.M P.M
P.M P.M 14 dagar sedan
Muzika dhe fjalet shume te ndjera Po ky kengetar i ska fare ze per muzike🤷‍♀️
Fjolla Mehmeti
Fjolla Mehmeti 15 dagar sedan
I ja gji vfn
Luli Xhaferi
Luli Xhaferi 15 dagar sedan
Super 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱
Rudina Kastrati
Rudina Kastrati 15 dagar sedan
Je unik i pa zevendesueshem🤩
reza godarz
reza godarz 15 dagar sedan
👌
SNV
SNV 17 dagar sedan
What is the language?
Gent Macolli
Gent Macolli 18 dagar sedan
Ky esht mbreti
Sejhan Shkreta
Sejhan Shkreta 19 dagar sedan
Tepr ti dua kegat e tua te dua
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica 19 dagar sedan
Ehhh sa m’dhemb , por dhembja zbutët kur shpirtërisht në çdo hap e ndjej praninë tënde 👩‍👧dhe e di se do ishe krenare me mua 🌹🌹
Aida Ba
Aida Ba 19 dagar sedan
Flori si atehere dhe tani je I mrekullueshme, ajo qe te ben te vecant eshte thjeshtesia jote dhe ndjeshmeria shpirterore qe ke ❤️
Mirela Lela
Mirela Lela 20 dagar sedan
Flori ⭐⭐👌🏼👌🏼👏👏❤🤗🤗
Judge Nahasapeemapetilon
Judge Nahasapeemapetilon 20 dagar sedan
Flori Qaj zemer
Ela
Ela 21 dag sedan
😢😢😢nena ime akoma s'e pranoj dot humbjen tende🖤
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 24 dagar sedan
@@......
Albania A
Albania A 26 dagar sedan
Babi 😥💔
Seli
Seli 26 dagar sedan
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Muzik Tekst
Muzik Tekst 27 dagar sedan
Pershendetje te dashur vellezer, kam shpenzuar shum koh duke ber nje remix te kenges thjesht te du flori mumajesi. yu lutem futuni na faqen time dhe digjoheni dhe me ipni nje mendim a eshte remix i bukur faleminderit.
Flordi
Flordi 29 dagar sedan
sepost.info/dev/video/ymzNzLWpfJa2q70.html
Malsor Krasniqi
Malsor Krasniqi 29 dagar sedan
Pa dyshim badala e shekullit
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Månad sedan
❤❤❤❤❤❤❤❤
Abona Hoxha
Abona Hoxha Månad sedan
sepost.info/dev/video/paWslZptqYjXsNc.html Dhemb - (piano cover)
Valbona Mal
Valbona Mal Månad sedan
Sapo humba babin tim te shtrenjt, fisnik, te urte . Sa me shume ditet kalojn , aq me shume po me mungong zeri yt babi im i mire. Me perloti kenga jote Flori. Me dhemb shpirti se nuk i dhash dot lamtumiren e fundit babushit tim. Me lot ne sy , ne telefonin qe i mbante mami prane veshit nje jave para se te largohej ,i them sa shume e dua e sa shume me mungon pasi jam larg. Ne agoni , i miri im, zgjoget e me thot- " Po ti nuk e di se une te dua me shume se ti mua!!!" U preft ne paqe shpirti i shpirtit tim! 🙏🙏💕 U prefshin ne paqe gjith te dashurit tuaj miq!!!🙏🙏 Suksese Flori dhe faleminderit per kete balad zemre !!❤
Esthel Suero
Esthel Suero Månad sedan
❤️🇩🇴✨
Besa H
Besa H Månad sedan
Zëri yt sherim per gjdo shpirt te plagosur Sa mir qe eksiston ky zeri yt brilant
Rita Hajdari
Rita Hajdari Månad sedan
Gänsehaut ❤
Artan Shabhasa
Artan Shabhasa Månad sedan
Bravo flori mumajesi per muziken qe solle
Kevi Hoxha
Kevi Hoxha Månad sedan
Shum kenge ebukur 😘⭐😢
katalea lea
katalea lea Månad sedan
perle
Erjola Ibi
Erjola Ibi Månad sedan
Bravo Flori po kur do na i besh nje bashkpunim me Ylli Limanin se po e presim me padurim
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Po . Kemi nje vit qe presim . Dhe per ne esht shum
Besa Neziri
Besa Neziri Månad sedan
Dhimbe tamam dhimbje trishtim e cdo gje qe na solli ky 2020 . Vetem zemra ime e din sa po vuan per ty 😭😭
Nehat Alili
Nehat Alili Månad sedan
👌
Abona Hoxha
Abona Hoxha Månad sedan
sepost.info/dev/video/2WifnN1xq6vTyJQ.html Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶
Nezahat Ajruli
Nezahat Ajruli Månad sedan
Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote
Meto Dita
Meto Dita Månad sedan
Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺
Meto Dita
Meto Dita 7 timmar sedan
@Beni Deni faleminderit
Beni Deni
Beni Deni 14 timmar sedan
O zot ngushellime 💔 e di ska fjal te ngushelloj por ajo eshte nje engjell te ruan nga lart . Te perqafoj
Ana Mal
Ana Mal 7 dagar sedan
@Meto Dita Faleminderit . Edhe juve gjithashtu!🙏🙏
Meto Dita
Meto Dita 8 dagar sedan
@Ana Mal ishalla zoti te jep force 😔
Ana Mal
Ana Mal 8 dagar sedan
Ahh me dhemb shpirti dhe mua per babin qe as lamtumiren e fundit nuk i dhashe. U prefshin ne parajse te gjithe te dashurit tane 🙏🙏🙏🙏
Edita Sinani
Edita Sinani Månad sedan
😍🥰😍🤩sa po me mundon
Yess Nooo
Yess Nooo Månad sedan
Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥
adelina vasa
adelina vasa Månad sedan
Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!
Pap Kodra
Pap Kodra Månad sedan
😢😢😢😢
Titi Korra
Titi Korra Månad sedan
O flor mumajesi mos vdeksh kurr
anisa anis
anisa anis Månad sedan
Nobody
Nobody Månad sedan
Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭
Besjana Koldashi
Besjana Koldashi Månad sedan
se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................
Wishing You Happiness
Wishing You Happiness Månad sedan
❤️Lukiprrrr❤️
Kledisa Karaj
Kledisa Karaj Månad sedan
Dhemb shum😔
wnnalis cioov
wnnalis cioov Månad sedan
hey umm what about
mani s
mani s Månad sedan
Je i mrekullushemmmm
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Dhemb dhe kur t'kujtohet e Yllit ne fillim fillojne me nje tingull te lehte . Dhe plot dashuri.
Fjona Shaho
Fjona Shaho Månad sedan
Te kush te rre me shum Zemra !
Erjola Ibi
Erjola Ibi Månad sedan
@Fjona Shaho edhe un ate po pres
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër Månad sedan
Thjesht super 👌👏👏
wnnalis cioov
wnnalis cioov Månad sedan
Artisti im je ti❤❤❤
Manuela Tocilla
Manuela Tocilla Månad sedan
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Anisa
Anisa Månad sedan
Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elmire Berisha
Elmire Berisha Månad sedan
🥰❤️
Orges Dautllari
Orges Dautllari Månad sedan
😭😭😭😭😭😭
Shauka Hodan
Shauka Hodan Månad sedan
You are the best
Anisa Balla
Anisa Balla Månad sedan
anisa😂😂😥😥
Jetlinda Okööö
Jetlinda Okööö Månad sedan
😍😍
Secondo ME
Secondo ME Månad sedan
Do doja te zgjaste me shume ! ♥️
dondon257 has123
dondon257 has123 Månad sedan
Bravo Flori
Shauka Hodan
Shauka Hodan Månad sedan
SO cute...I love it! Perfection!
Emily An
Emily An Månad sedan
We need u Floriiiiii 😩💗pls bon ma shpesh muzikkkk🥺
soinu foig
soinu foig Månad sedan
Absolutely fantastic work!!!?
Bejtulla Braimi
Bejtulla Braimi Månad sedan
sepost.info/dev/video/rY24rN59mH_Q18s.html NJE LIKE KTI BUKUROSHIT TE VOGEL
soinu foig
soinu foig Månad sedan
Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision
Albjona Kurti
Albjona Kurti Månad sedan
Dhemb kur dashuron me shpirt nje te pashpirt 😔
Albjona Kurti
Albjona Kurti Månad sedan
Dashuria dhemb dashuria le gjurme ku gjithcka ndryshon nese ajo eshte e forte dhe kurr nk dhemb ❤️❤️🥺
Emily An
Emily An Månad sedan
sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty
Ebi Ebi
Ebi Ebi Månad sedan
Boo super kong👍
deivoxz Favi
deivoxz Favi Månad sedan
Artisti im je ti❤❤❤
Pashk Ndreu
Pashk Ndreu Månad sedan
Flori meriton me shum nga shqiptaret
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi Månad sedan
👏👏
soinu foig
soinu foig Månad sedan
Koment akoma pa e degjuar dhe jam e bindur qe eshte super kenge
M& MUSIC BEATS
M& MUSIC BEATS Månad sedan
"Love the way"-Emotional Rap Beat| New R&B []Hip-Hop[] Instrumental Music 2021|Soul drug sepost.info/dev/video/zay1q8iKlpfJtMs.html
Not_qaZq Gashi
Not_qaZq Gashi Månad sedan
Woooow BRAVOO 👏🏻😍🤍🤍🤍
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Månad sedan
Njerzi ekam ni lutje mos e perdorni njerzit per keq sa do i vogel si asht respektoni duani se kurt te vjen dita e fundit nuk merr qa me veti viq 1 meter me 1 meter dhe kurqa tjeter njeri shpejt po korritet kit jet goja te nreq edhe te prish shpejt respekti asht qaja ma e shtrejt nkit jet
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Månad sedan
@soinu foig prindrit vllezrit motrat jan frymsimi i njerit keta jan krysort ne jet
soinu foig
soinu foig Månad sedan
mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔
Jeta Koni
Jeta Koni Månad sedan
Dhemb vertet bravo kenga e vitit
Joanna
Joanna Månad sedan
SO cute...I love it! Perfection!
Sajmir Kala
Sajmir Kala Månad sedan
Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision
mikin lirou
mikin lirou Månad sedan
This looks so fun?
tea bara
tea bara Månad sedan
Humbja e vellait me dhemb cdo dite e me shum 😭😭😭😭
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
03:06
FloriMumajesiOfficial
visningar 23mn
Flori - Dashuria (Demo)
03:43
FloriMumajesiOfficial
visningar 7mn
Venera Lumani, Lind Islami - A e din (Official Video)
03:47
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
03:43
Marsela Cibukaj Official
visningar 664tn
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
UnixMusic
visningar 4,1mn
Flori Mumajesi - Cun Tirone
03:06
FloriMumajesiOfficial
visningar 9mn
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
visningar 2,7mn
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
visningar 17mn
Fredo - Back To Basics (Official Video)
3:21
Cardi B - Up [Official Music Video]
2:50
Sabrina Carpenter - Skin
3:01
SabrinaCarpenterVEVO
visningar 12mn
Miriam Bryant, Victor Leksell - tystnar i luren
3:45