Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

  visningar 7,622,768

FIFI OFFICIAL

17 dagar sedan

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Kommentarer
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL 12 dagar sedan
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON
resi resi
resi resi 2 dagar sedan
@Star Girl p
Kabilzuhal Sylejmani
Kabilzuhal Sylejmani 2 dagar sedan
@Star Girl5 y0000pl
Aida Hudhri
Aida Hudhri 3 dagar sedan
0p
Migena Cekrezi
Migena Cekrezi 3 dagar sedan
@Fatmir Fatmir I Liz,
Ela A
Ela A 3 dagar sedan
Pure TALENT!
ani ani
ani ani 30 minuter sedan
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
CyberScore Music
CyberScore Music 49 minuter sedan
Fifi Faleminderit qe riktheve Ermaline Top Festif 😍❤️❤️
Zemra Jem
Zemra Jem Timme sedan
Prishtinalike loqka 🍀
Dorela Maksutaj
Dorela Maksutaj 2 timmar sedan
❤❤🥰🥰
Ergi Crroj
Ergi Crroj 2 timmar sedan
. On
Ergi Crroj
Ergi Crroj 2 timmar sedan
♥️💃💃🎉🎊
Ergi Crroj
Ergi Crroj 2 timmar sedan
Errzerasdferty
laureta filaj
laureta filaj 2 timmar sedan
Cfar zerash cfar dueti fantastik jeni me tmiret👏👏👏👏⭐⭐🙏🙏
Aferdita Berisha
Aferdita Berisha 3 timmar sedan
🥀
LESKU
LESKU 6 timmar sedan
7M views 1.7 k comments ...
Maji Marku
Maji Marku 8 timmar sedan
Super kang♥️♥️
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 8 timmar sedan
Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏
Aurora Sejdini
Aurora Sejdini 19 timmar sedan
Like kush e gjen veten ne kete kenge ❤
Ajnur Jahievska
Ajnur Jahievska 19 timmar sedan
❤❤
Jeto Mili
Jeto Mili 20 timmar sedan
AJAN
Jeto Mili
Jeto Mili 20 timmar sedan
👍
Lois Lois
Lois Lois 22 timmar sedan
❤️❤️🙏🏻🙏🏻
Aulona Haxhiu
Aulona Haxhiu 22 timmar sedan
❤😿
verona ajro
verona ajro Dag sedan
Ja
Ergisa Debrova
Ergisa Debrova Dag sedan
Ju pergezoj
Ergisa Debrova
Ergisa Debrova Dag sedan
O zot ca keng e bukur
Anita Alimani
Anita Alimani Dag sedan
Ooo zottt kenga me e bukur qe kam degjuar edhe vidioklipi me i bkr qe kam pa 💞💞💞💞💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘
Tekste Kengesh
Tekste Kengesh Dag sedan
super
Zemra Jem
Zemra Jem Dag sedan
O fifi vertet ne krejt kanget kendon me shum ndjenja amo ne realitet ski fare🥶perqata je e vqant per mua ta ha loqken😍
Zemra Jem
Zemra Jem Dag sedan
@fouoii gyhh yes agree with you
fouoii gyhh
fouoii gyhh Dag sedan
Love this song
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani Dag sedan
Jeni dy super kengt.....me ndjenja .besoni trupi po rrenqethet kur ndegjoj ket keng ....edhe dy te rinjet rolet origjinal se me qen pa kamer .ju lumt te te 4.ve
Mitrov Ilija
Mitrov Ilija Dag sedan
Ѕ Напрет хрвацка
Sachin Gujjar
Sachin Gujjar Dag sedan
I eel l
Enesa Arifi
Enesa Arifi Dag sedan
TE lumt goja fif
BesA RemA
BesA RemA Dag sedan
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Dag sedan
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij. Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
『DL』Devil Legion
『DL』Devil Legion Dag sedan
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
وردة العمر
وردة العمر Dag sedan
💝💝💝💝💝
kledian tabaku
kledian tabaku Dag sedan
L 0
Francesco Palattella
Francesco Palattella Dag sedan
Schein of me
bowen voowy
bowen voowy Dag sedan
Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏
Albiona Spahiu
Albiona Spahiu 2 dagar sedan
Shumeeee kenge e bukur, po pr Zotin qa po ndodhe me keto dy ne video.. pse u ndan..
Gega Alo
Gega Alo 2 dagar sedan
Shume bukur e kendon
bowen voowy
bowen voowy Dag sedan
Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!
Besi Ok
Besi Ok 2 dagar sedan
Love this song
Arta C
Arta C 2 dagar sedan
Ky Tipi koka Artist i fort per Hollywood 👏🏻👏🏻 Der Typ sieht so gut aus, wie eine Schauspieler von Hollywood 👏🏻👏🏻
Gib Gibis
Gib Gibis 19 timmar sedan
ja echt. und die frau auch ich denke so wie du. 🤣🤣
liseda fernando
liseda fernando 2 dagar sedan
Super keng bravo te dy ne vecanti zeri muaj I vecant bravo ⭐⭐⭐🔥🔥👏👏
Alida
Alida 2 dagar sedan
Ti ta plas shpirtin me keto tex.na mbyte ne lot ... Ai zeri yt I bukur I qan baladat👌 Supet bashkepunim me Ermalin, suksese!!😃
Shanya Murad
Shanya Murad 2 dagar sedan
i dont uderstand but i love this song too much ,from kurdistan respect ❤💛💚
ina Ozuni
ina Ozuni 2 dagar sedan
Nje super keng 😢like te gjith ata qe gjejn veten
Yusuf Ibrahim
Yusuf Ibrahim 2 dagar sedan
Super Musik und natürlich wo Emral auftaucht dann ist alles 💯💯💯
Nrecaj Adriana
Nrecaj Adriana 2 dagar sedan
Nv. A
Arben Alcani
Arben Alcani 2 dagar sedan
Good morning 📉📐✏📐📈 mos e moho .................. mos e moho .................. .................................................... nuk e mohoj që të kam xhan nuk e mohoj por ta them nuk ma mban po për ty zemra qan jam zhytur në shpirtin tënd amaaan📉📐✏📐📈
Zemra Jem
Zemra Jem 2 dagar sedan
Asht shum kange e mir bravo ju dua shumm
Greek Music
Greek Music 2 dagar sedan
sepost.info/dev/video/kp_Lm5mCo2XExa0.html listen to this ! NEW DESPINA VANDI
Greek Music
Greek Music 2 dagar sedan
sepost.info/dev/video/kp_Lm5mCo2XExa0.html listen to this ! NEW DESPINA VANDI
Jashar Dragaj
Jashar Dragaj 2 dagar sedan
Bukur shum
Edison Kolaj
Edison Kolaj 2 dagar sedan
Shum bukur ✌🏻✌🏻✌🏻
Orhan Osmani
Orhan Osmani 2 dagar sedan
Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!
Melinda Shala
Melinda Shala 2 dagar sedan
Sa like shkojn per kit kang ku jini shqiptar 👍🏻
Smoker Ghost
Smoker Ghost 2 dagar sedan
hajde ropt neper pith
Cassie
Cassie 2 dagar sedan
Like nqs t kish munguar Ermali i “Per nje dashuri” nga Top Fest 2005...Me kete keng eshte kthyer ne rrymen e muzikes qe i shkon me se shumti...👍💙👌
Ditta vrioni
Ditta vrioni 2 dagar sedan
👏👏👏 Suuuper
Adem Shala
Adem Shala 3 dagar sedan
0:41 me dasht a don me shti ? Për at moment un vdes 😂
Cassie
Cassie 2 dagar sedan
Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤
Vali Val e
Vali Val e 3 dagar sedan
LATiMi
Zemra Jem
Zemra Jem 3 dagar sedan
Vertet te dua shum fifi❤💋
Arjan Xhelo
Arjan Xhelo 3 dagar sedan
nice
Islam Gashi
Islam Gashi 3 dagar sedan
Vertet jeni te Mrekullueshem dy nga zerat me te bukur ne Shqiptari Respekt
Zemra Jem
Zemra Jem 3 dagar sedan
Bravo per kangen loqk😍🥰
Megi Kapllani
Megi Kapllani 3 dagar sedan
Fantastike 👏👏
Zemra Jem
Zemra Jem 3 dagar sedan
Fifi ishalla nuk e she komentet se met vertet kam ba pak se shum hajgare me ty viq masmu idhno😊
lea marku
lea marku 3 dagar sedan
aq like sa tbehen aq her do e shkruj fifi the best fillojme 1 fifi the best
Tefta C
Tefta C 3 dagar sedan
Shum bukur.👍❤👍
Alina Boz
Alina Boz 3 dagar sedan
O zot 😭🍓
Rakipe Brahja
Rakipe Brahja 3 dagar sedan
Qetesim shpirti shum bukur 😘
Alda Fikaj
Alda Fikaj 3 dagar sedan
Super bravi 👏👏👏👏👏
Xhuliana Bucpapaj
Xhuliana Bucpapaj 3 dagar sedan
^^I tretur asgje pa ty nuk eshte njesoj ^^ kenga super e bukur💞💞👌👌
Lirjeta Hidri
Lirjeta Hidri 3 dagar sedan
A ka ze me te bukur dhe melodioz se keta te dy?! In love with this heartfelt song 🥰
Live Shqip Muzik
Live Shqip Muzik Dag sedan
Pershendetje , Nese mundesh me na ndihmu me nje subscribe , dhe like ksaj video tlutem Inshallah zoti trujt .. sepost.info/dev/video/pYWo28mOdaG8oq0.html #Lirijetaaaa
soinu foig
soinu foig 3 dagar sedan
Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤
Ermali Mali
Ermali Mali 3 dagar sedan
Kur bashkepunojne 2 artist bejne kryeveper
Dzevahire Akifi
Dzevahire Akifi 3 dagar sedan
Bashkpunim i mrekullushem
soinu foig
soinu foig 3 dagar sedan
👏👏👏👏👏👏👏
Mira Truka
Mira Truka 3 dagar sedan
Super kenge
Leda Igrishta
Leda Igrishta 3 dagar sedan
Superrr keng ❤❤
Lumnije Shala
Lumnije Shala 3 dagar sedan
Nuk e mohoj ♥️♥️♥️🇦🇱
Djana Xhaxhaj
Djana Xhaxhaj 3 dagar sedan
Super kenge.E degjoj cdo pasdite!Super tekst,interpretimi.....SUPEEEEER🌷🌷👏👏👏👏
Teuta Saraci
Teuta Saraci 4 dagar sedan
Bravo 👏 Fifi 👏Ermal .Nje kenge shume e bukur 😍superrrr🌟🌟👏👏👏👏
Gjevgjet Abazaj
Gjevgjet Abazaj 4 dagar sedan
e dobet je
FF DARK
FF DARK 4 dagar sedan
SA KOT
Zeus Zeus
Zeus Zeus 4 dagar sedan
Ti fifi e ke dhje zanin me kete far kastraveci zdi me knu ky
Armend Mazreku
Armend Mazreku 4 dagar sedan
Shpresoj te ket duete tjera mes juve jushkon
Armend Krasniqi
Armend Krasniqi 4 dagar sedan
🥰
Makfire Iseni
Makfire Iseni 4 dagar sedan
,,Ja ma i miri Ermal
Leona Kosumi
Leona Kosumi 4 dagar sedan
😍😍
Drini Avdia
Drini Avdia 4 dagar sedan
Super kenge 👏👏
Elvis Doka
Elvis Doka 4 dagar sedan
Ta shikojn ato kengetare qe nxjerrin gjoksin perjasht qe suksesi nuk esht gjoksi por zeri
Laureta Nako
Laureta Nako 4 dagar sedan
👏👏👏👏👏👏👏
Ervin Maçka
Ervin Maçka 4 dagar sedan
Rech
Amela V
Amela V 4 dagar sedan
Bashkpunim dhe zera me te kombinuar skishin pas shans te gjenin😍😍😍
Arjan Tasha
Arjan Tasha 4 dagar sedan
super kengggg bravoooo
endri biba
endri biba 4 dagar sedan
😍
dumani toni
dumani toni 4 dagar sedan
Kenga e re e ronit eshte super shperndajeni sa me shum linkun ja ku e keni sepost.info/dev/video/02rWv8lufqyV15g.html
Leda Igrishta
Leda Igrishta 4 dagar sedan
Kush mendon qe keta te dy jan 2 nder kengetaret me te mir te vendit ton bravooooo😍😍😍
CaMes
CaMes 4 dagar sedan
Ju dy nuk jeni normal Melankoli pa fund ❤️❤️💫
Zemra Jem
Zemra Jem 4 dagar sedan
Bravo per te 2t per 1 jav gati 6mi ejjj genial Fifi Tdua shumm😇❤💋
Nevila metushi
Nevila metushi 4 dagar sedan
Thjesht paster bukur.. Super keng e mrekullueshme.. 😊 ❤️💕
Joana Cane
Joana Cane 4 dagar sedan
Super këngë 👏👏
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
03:18
FIFI OFFICIAL
visningar 14mn
Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)
03:40
ProduksioniARBONI
visningar 3,9mn
Det stora dyslexi-testet
13:50
En Rullande Talkshow
visningar 19tn
Vilken färg är du? (Del 25) Halloween
6:43
Viktor Klemming
visningar 54tn
UAE Training Camp | Episode 5
11:55
Khabib Nurmagomedov
visningar 1,4mn
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
visningar 43mn
Albina & Labi - Hallakam
02:58
Albina Kelmendi
visningar 1,1mn
Greta Koci - Dola n'penxhere
03:01
United Records
visningar 1,3mn
Mojasame
03:14
Naser Zeynali - Topic
visningar 5tn
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
ONIMA
visningar 3,6mn
Det stora dyslexi-testet
13:50
En Rullande Talkshow
visningar 19tn
Vilken färg är du? (Del 25) Halloween
6:43
Viktor Klemming
visningar 54tn
UAE Training Camp | Episode 5
11:55
Khabib Nurmagomedov
visningar 1,4mn
Reagerar på VÄRLDENS SNABBASTE ÄTARE! *Helt Galet*
8:32
SML Movie: Bowser Junior's Revenge!
15:18
superbowserlogan
visningar 2,7mn
Sen Çal Kapımı 15. Bölüm
1:50:55
Sen Çal Kapımı
visningar 1,8mn
I Made A Viral TikTok Song
33:16
Danny Gonzalez
visningar 1,8mn
SPLASH | FINALEN
54:32
Jocke & Jonna
visningar 291tn
SURPRISING BEST FRIEND WITH BORAT!!
5:55
David Dobrik Too
visningar 8mn