Çfarë ndodhi që Tea dhe Ana kanë mosmarrëveshje sot në program? - Përputhen, 29 Tetor 2020

  visningar 793,832

Top Channel Albania

Månad sedan

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer
Feti mazi
Feti mazi 2 dagar sedan
tea je intrigante , dhe tradhtove si arber viqin dhe nuk ka shanc te luaj me andin . deri 90 diye je stub
Feti mazi
Feti mazi 2 dagar sedan
ky arbri teas duhet duhet ti thoshte ,qenke tradhtare dhe askushi
Jack Daniels
Jack Daniels 3 dagar sedan
22:42 un Mund te kem potu 😂😂😂😂😂😂😂
inner child
inner child 9 dagar sedan
Arjoni: Spo te kuptoj o Andi Bora: Po kuptoje
Sopi Ridvan
Sopi Ridvan 11 dagar sedan
Mori Ana shumë e përcjell. Të përputhen. Veq më artiste se ti un femër. Hala pa skam jam një djal nga Kosova. Jetoj luxemburg. Po Mendimin. E kam kame gabuar. Sat të jet xhall aj mashkull. Që merr ty për grua Mendimin. E kam un e para nerva na shkon vetëm flokët tu i ferguar a vetëm ti ke flok të.xhata besom për një nat stë kisha refuzuar. Për më gjat zot mos e bë më fal je një katastrof aktore thjesht
Dream Big by Kejda
Dream Big by Kejda 15 dagar sedan
Nese deshironi te permiresoni Anglishten tuaj 🇬🇧, do ju isha shume mirenjohes ti beni subscribe kanalit tim ne SEpost. 📚 Thank you ! 😇
phantom5
phantom5 20 dagar sedan
Kjo Ana po fillon te harroj aktrimin dhe po nxjerr fytyren e vertet.
Naim Gashi
Naim Gashi 20 dagar sedan
zgjidhe ogoc
Grasiela Qerimi
Grasiela Qerimi 21 dag sedan
o mevlan je i madh pz xD
Jugert Mucoimaj
Jugert Mucoimaj 22 dagar sedan
36:23 bro needs an eye checkup and a new brain 💀💀💀
brendona dona
brendona dona 23 dagar sedan
oo ana no no no ana dashnin teas mos ja mer edi qe munesh po so fer😂😂😂
Nora Z
Nora Z 24 dagar sedan
Gjeja interesante ktu ishte qe edhe pse "ziheshin" asnjera ne fakt nuk e pelqente faree Arjonin(👍🏻). Te dyja jan ende me mendje e zemer tek Andi/Fatjoni.
Adi tp8
Adi tp8 25 dagar sedan
Ik O arjon lesbiku
xhesjana ibrahimi
xhesjana ibrahimi 25 dagar sedan
Ana e ke ul veten shum ... dole norigjine.
frida ndoka
frida ndoka 25 dagar sedan
Tea mos u ndjej keq zemer fare,e degjove Arjonin qfar tha?Per tashtu gocat kemi ardhur!Dhe ka gjet tamam ate qe mun ta ashtu.....!paa problem,ajo ecen me ndjenja,sikur i the dhe ti,kurse ti me dhogjik💕,po nje gje po ta them,me ... si puna e anes do kemi kujdes se te rrembej dhe burrin nga krevati!Tea je nje shembull i mir per te gjitha moshat,vazhdo keshtu se te adhurojm qe te gjith,seksese zemer🥰
Ada Ada
Ada Ada 26 dagar sedan
O arjion o legen
drinks4all
drinks4all 26 dagar sedan
A mduket mua, apo Bora paska vesh Gazeta sot ?!
Enea Nurka
Enea Nurka 26 dagar sedan
Tea super yll
Enea Nurka
Enea Nurka 26 dagar sedan
Tea esht super nk e meriton njeri aty
ArijOn Dauti
ArijOn Dauti 26 dagar sedan
Arjoni: ttgpttdgptatptp
Μαρια Γιαννακοπουλου
Μαρια Γιαννακοπουλου 26 dagar sedan
Bravo Andi ja bere shume mire atij legenit Ariolit qenka megjithment legen ai
Eroll Berati
Eroll Berati 26 dagar sedan
Ku po trash koke more arjon me kon si tea ta fus bllok
Anisa Anvla
Anisa Anvla 26 dagar sedan
Femer kot do te flasesh me edukat po je kokra e legenes🤢🤮
Ironic Quotes
Ironic Quotes 26 dagar sedan
Ana duhet te largohet nga emisioni njelloj si Shqipja. Shikoni videon ne kanalin tim per te pare videon qe e perjashton ate direkt nga emisioni !
Il Da
Il Da 26 dagar sedan
Kjo Prezentusja mmmmmm nice:
roberto vrapi
roberto vrapi 27 dagar sedan
Po ikni mor ma hiqni kte njeri koti nga ky emisjon 😂😂
ardi malushaj
ardi malushaj 27 dagar sedan
kerjt mir po aqajone ma thiv a
Kristina Rudi
Kristina Rudi 27 dagar sedan
Zoti Arjan je njeriu i duhur aty beret shum mire qe e vure ne prove Arjonin dhe etiketove shum bukur midis veshjesh dhe shpirtit ai per mua nuk eshte gje tjeter pervecse nje donzhuan i vertete ku do ti joshi vajzat me veshjen klas Po keto vajza duet ta nxjerin jasht aut ate djale dhe Ana si vajze e zgjuar qe eshte nuk duhet te joshet nga veshja e atij por te zgjedhi dicka me te bukur se veshja ZEMREN Respekte per ju Arjan dhe jepu sa me shum keshilla atyre te rinjeve qe jan sot aty sepse mos sot neser ata do te reflektojne ne vetvete per hapat qe do te hedhin per te nesermen 🙏🙏🙏🙏🙏
kol vogel
kol vogel 27 dagar sedan
KY FATJON PROVINCJALI, NUK LE RADH PA FUT HUNËT NË HESAPET E TË TJERVET.
Brooklyn Streets
Brooklyn Streets 27 dagar sedan
Kjo Tea ben si smundje bute,kjo duket eshte ps
Ibrahim Dragusha
Ibrahim Dragusha 27 dagar sedan
intelegjenca pertej imagjinates tea 👌🙏
Boco Boci
Boco Boci 27 dagar sedan
Tea 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Ky djali sjellje shemtire
Vergjini Qose
Vergjini Qose 27 dagar sedan
Tea zemer Arioni eshte pem pa kokra.
Seli Seli
Seli Seli 27 dagar sedan
Ana esht e pa bukur edhegjuhen e gjatshum negative
Seli Seli
Seli Seli 27 dagar sedan
Tea esht ma e bukur edhe ma menqur
Seli Seli
Seli Seli 27 dagar sedan
TEA JE YLL
noku ALBANIA
noku ALBANIA 27 dagar sedan
Ooo erjon sa budalle eshte ky djal
Sajde Venari
Sajde Venari 27 dagar sedan
Tea bere zgjedhjen e gabuar shpirt ,sepse nga anet tona ne kemi nje shprehje qe thuhet ,nga trupi tamam nga mendja KALLAM,,dhe ai e tregoj veten vertet KALLAM,perse,sepse ,ai filloj te kerkonte llogari perse ftove Gracianon,ah more djal u nxitove dhe gabove,duke u bere xheloz ,sikur ajo te ishte e dashura jote,Tea mir tu be ky zhgenjim sepse njohe njerzit e vertet dhe pa maske,te cilat nuk ja vlen ,Tea ti vlen shummmmmmm 💖🌟
viola delia
viola delia 27 dagar sedan
Kur behet gjithkush per te dal ne TV. Une perfundimisht nuk e ndjek me nuk ja vlen. TEA UNIKE. Ana dhelper. Beri mire qe i preu floket e gjata se nuk i shkonin me mendjen e shkurter.
viola delia
viola delia 27 dagar sedan
Tea je UNIKE
Gamer & Architect
Gamer & Architect 27 dagar sedan
Tere ca jan atje Jan per te gjetur lidhje jasht e perdorin emisionin per reklam te vetes vec tea mund te jete ajo qe ka pak deshir te lidhet me cunat e ktij emisioni
Alberto Auditore
Alberto Auditore 27 dagar sedan
Degjenerim total i rinis, mesazh teper i keq per gjeneratat qe vijn pas, me nje fjal dua tu them dreqi nanen va cift haaa
meriton Krasniqi
meriton Krasniqi 27 dagar sedan
Andi ma i bukur😚😚😚😚😚
air 2406
air 2406 27 dagar sedan
Tea... Kam respekt per ju .Jeni nje nder me te mirat ne programin perputhem .Dua te them Dicka .Ju keni bukuri engjellore Keni edukate thellesi fisnikeri .Vetem tek takimi me Gracjanon nuk ju pelqeva .Mu duke si kur e kishe marre ne pyetje jo qe kishe dale ne takim me nje djale per ta njohur .Nuk me pelqeu ai takim edhe pse kam respekt per ju Mos u merzite nga idjotizmat e atyre karabushave Andit dhe Erjonit Por Andi te perdori qe te shikonte Shqipja si sillej ai me femrat dhe djallezia e tij u zbulua qe ne veprimet e takimit te pare me ate copen e mishit ,Shqipe .Por ky Erjoni qenka me trape I rrofte paraqitja apo shija e bukur e rrobeve ,fizika .Ky beri xheste injorimi kundrejt teje Por injoroi veten e vete me shume. Tregoje sa pa vlere qe ishte .Tea dua te them dicka ;-Je e bukur dhe e rralle mos ju jepe rendesi djemeve qe ne takimin e pare. Dhe mos nenvlerso veten ,Se kur ti nenvlerson veten ,cfare prete Une kurre nuk do pelqeja Anen apo Shqipen para teje Tani ke rene edhe pak nga pesha dukesh si diamant Vlerso veten dhe mos beje as nje qe te cvlersoje ty Se ti je si drita Mos mos shiko konkurente se ti je me e bukura Respekt
Joy Sena
Joy Sena 27 dagar sedan
Fatjoni foli mire per here te pare! Tea kur del me meshkuj sdo te thote qe ata meshkuj sduhet te dalin me vajza te tjera! Ne perputhen 1 nuk ndodhnin keto gjera!
Lillis Ndreu
Lillis Ndreu 27 dagar sedan
Mashtrus..mundohet të pakten
Just another D
Just another D 28 dagar sedan
Oh Bora a ma dhuron atë kemish që e ke vesh t’lutem 💖
Denisaa Nisaa
Denisaa Nisaa 28 dagar sedan
ANA ANA HIRE NE MES SDUHET O ZEMRA TE HISH NE MES NJERZVE QE PELQEHEN VERTET JA MER BURIN TEAS ... TURP ...TURP...
Rogierta Kurti
Rogierta Kurti 28 dagar sedan
Kur tha arjoni e harrova , jam mek duke qesh hahahahahahhaah .Kto jan lot . Nderkoh ana : indietro me.punon shum mir ghaaa😂
Sihana hana
Sihana hana 28 dagar sedan
Ska faj fationi loqk eshtt
Tirana Ink Tattoo
Tirana Ink Tattoo 28 dagar sedan
Kjo te eshte si ato geshtenjat qe i harron dhe bejn puffff,nuk eshte e sinqerte
Sihana hana
Sihana hana 28 dagar sedan
Po sedi pse tean e pershtati me fationin ma fiksoi ana
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli 28 dagar sedan
Me qen arioni qefli cunat e londres I bje me qen gay me ate lloj looku Wtf Si lloj looku ne UK quhet susta sorry arion asgje personale
Blerta Temaj
Blerta Temaj 28 dagar sedan
Arjoni ka interesim per Anen dhe pik edhe ka flet nuk din te diskutohet aspak nuk kuptohet qfar thot e ka mendjen te Ana jó te Tea
Vlore Vlora
Vlore Vlora 28 dagar sedan
E kishe mir atë të parin o tea sa të gënjeka syri
Vlore Vlora
Vlore Vlora 28 dagar sedan
Keni më bythqira për të futur në emision
milki millkiii
milki millkiii 28 dagar sedan
ana idijote shume
Lela Bela
Lela Bela 28 dagar sedan
Tea me e mira je vl arjon budallin.... Vl anen qe smendon aspak per zgjedhjet qe Ben!!!
Kev M
Kev M 28 dagar sedan
Program ma kot fare nuk kam par ndo nje her🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Marina Koka
Marina Koka 28 dagar sedan
ca kercimi apapa
Marina Koka
Marina Koka 28 dagar sedan
😂😂😂😂😂😂😂e harrova
Marina Koka
Marina Koka 28 dagar sedan
arjon qejfli.com
fidda
fidda 28 dagar sedan
36:44 Arioni:ahdnwdhdhehsakbrhc ëëë e harrova HAAHAHAHAHAH
Art Mozart
Art Mozart 28 dagar sedan
Ju lengezon pjeshka per te njejtin mashkull
Oltida Laze
Oltida Laze 28 dagar sedan
Me Tean te gjithe cunat e kane humbur vete shansin.Andi,Arbri u dogjen kur dolen me Shqipen,Arjoni me Anen.Kur do e kuptojne qe s' lihet trendafili per myk artificial.Tea eshte unike jo ne emision po ne bote!
Slim Shady
Slim Shady 28 dagar sedan
Bearti ndoshta i sinqert i bukur si dihet pershtaten!
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi 28 dagar sedan
Fation kot fare ngele me anen. Shife nje goc tjetr
Ermal Cara
Ermal Cara 28 dagar sedan
Kur kjo tea na ben si amerikane me kto fjalet e huaja dhe gjoja .si i thone shqip ..
Ada Lani
Ada Lani 28 dagar sedan
Tea nuk je per kete emision, ti ke shum vlera te merresh me keto "dy a sa... ftyrshat" ...Mos humb kohe e dashur, respekte per ty 🤗
JUST SMILE
JUST SMILE 28 dagar sedan
Arjoni prit t'a mbaroj pak ëëë ëë e harrova 😂😂😂
Konstandinos Allmuça
Konstandinos Allmuça 28 dagar sedan
Per mendimin tim fakti qe Arjoni pranoi takimin e Anes pa u ber ai me Tean ishte e pallogjikshme sepse nuk mund te ndihej ajo surpriza dhe emocjoni i takimit kur ai e kishte dhe nji takim tjeter direkt pas atij me Tean dhe me te drejt Tea u prek paksa dhe pse ajo nuk e shfaqi veten. Se dyti vuranre nga ana e Teas nje terheqje te madhe ndaj Arjonit dhe pse Arjoni dukej sikur po mbante distancen ndaj saj. Madje vura re nje lloj clirimi nga ana e Teas kundrejt Arjonit por jo te anasjellten. Ishte gjithmon Tea qe hidhte hapa per biseden dersa Arjoni jo. Se treti mendoj qe Ana u tregua mese e kuptueshme kur tha qe Arjoni mund ta anulonte takimin me Tean dhe kjo i qarteson te gjitha ne kete pjes por nuk sqarohet pjesa kur Arjoni ftohet nga Tea per te kercyer dhe ai as nuk e mer iniciativen per te kercyer ndersa ngrehet dhe kercen me Anen thjesht nga nje ngacmim i vogel nga analisti. Kjo shpjegohet vetem nepermjet nje argumenti i cili esht qe : Arjoni pelqen dhe i qendron preferences per Anen dhe gjesti i ber ndaj Teas mund te ket qen sa per mos ta refuzuar, dhe pse ai ne takimin e par e puthi Tean dhe per me teper i beri nje dhurate simbolike. Nuk mendoj se ka ndonje llogjike tjeter dhe pse Arjoni nuk foli shum sepse u step nga pyetjet dhe nenjefar menyre nuk dinte cte thonte sepse vuri re prekjen e Teas me gjestin qe ai beri.
Memeti Deshira
Memeti Deshira 28 dagar sedan
Ana manipuluese
Rotterdam Rotterdam
Rotterdam Rotterdam 28 dagar sedan
Ikjo tea qenka ma e bukra
Its Me
Its Me 28 dagar sedan
Pranon Anen Arjoni nderkoh qe ajo e ka mbledh mendjen me fatjonin dhe le Tean. Vetem ka per te mbet🔜🔜
Eldona Shehi
Eldona Shehi 28 dagar sedan
Mevlan je yll !
Marinela Avdulaj
Marinela Avdulaj 28 dagar sedan
Arjon o Arjooooon ik te keqen se valla na lodhe qafsha plaken
Ergina Carciu
Ergina Carciu 28 dagar sedan
Perjashtoni ANEN te gjith dy fytyrsha aty...deri dje ishit te fshehur mbas SHQIPES tani u largua SHQIPJA te gjith po dalin dy fytyrsha..KATASTROF😏
gentrit imeri
gentrit imeri 28 dagar sedan
Fjorela me lë pa fjal
Bemila Hoxha
Bemila Hoxha 28 dagar sedan
ku shihet me ky emisjon pa Shipen
Ivo Gegaj
Ivo Gegaj 28 dagar sedan
o tea o yll bote aty djale i mire eshte Fatjoni njeshi . marisi .emini.ervini.
Brunhilds Ilirjan
Brunhilds Ilirjan 28 dagar sedan
Ky Arjoni pusht 🤮🤮🤮
ILLE Pz
ILLE Pz 28 dagar sedan
Gabimi me i madh tek ne qendron se kena lyp me nxjerr shqipen nga emisioni por mduket se tean duhet te lutemi ta hekim sepse sesht per at ven me njerz fallco
Ivo Gegaj
Ivo Gegaj 28 dagar sedan
ana eshte shume goc e mire me duket pozitive po e prishi fare me zgjedhen qe boni per arjonin po teas ju beshume mire qe ta mendoje qe nuk eshte fare cun per te.
Alb4ever
Alb4ever 28 dagar sedan
Second part was awkward sa ti vine fjalet ktyre,Bora afrohu pak ti hedhim nje sy shtypit se na lodhe syte.
Ida Sinani
Ida Sinani 28 dagar sedan
Sa e mir qe osht kjo tea sa e qett e dua shumm💞♥️🌟
Genci Kurti
Genci Kurti 28 dagar sedan
Po pse ska djem shqipëria qëtë vijnë në emision nuk jam kundër kosovarëvet po ata duan përkëthyes nga shqipja në shqip dhe kosova ka kanale televizive ta bëjnë një të tillë
Slim Shady
Slim Shady 28 dagar sedan
Esht politik me kshyr edhe na n’kosov ps Bearti shum i fort o ka kallxohet prej djemve ma i bukri po se po amo ma i sinqert vk kta tjert
Keng Shqip
Keng Shqip 28 dagar sedan
Eh tea tea!🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️
BioTaxi 3
BioTaxi 3 28 dagar sedan
Like per gazeten e Bores😁 I shkon i shkon
Stella's Channel
Stella's Channel 28 dagar sedan
Hello ...Une kam hapur nje kanal ne Yt nese deshironi kaloni dhe beni nje subscribe nese doni ? Jua kthej subscribe kush deshiron
Grabian Lushnje
Grabian Lushnje 28 dagar sedan
Na merzitet me kete reklamen e acai one
lindaa nikolli
lindaa nikolli 28 dagar sedan
Pyttttt lopppp
lindaa nikolli
lindaa nikolli 28 dagar sedan
Ooooo tea lopa ja hanksh mutin shqipessss lop hamllash na e shpife
esma cooking
esma cooking 28 dagar sedan
Tea je si kukull sot
Irisa Musta
Irisa Musta 28 dagar sedan
Uaa sa i pafytyr doli ky Arjoni.☹☹
Black Black
Black Black 28 dagar sedan
Sa e lig kjo ana
dona matushi
dona matushi 28 dagar sedan
I keni dhen buke fjoreles se nuk po flet
Pa Emer
Pa Emer 28 dagar sedan
Arjoni o kot fare 🤮
Albert Curri
Albert Curri 28 dagar sedan
Tea kujton se vepron me llogjik...dhe sdo t lendoj persona.Per mendimin tim je shm fallco sepse po tkishe aq llogjik nuk e ftoje arionin duke par pelqimin qe shprehu q ne fillim per Anen.Kshu qe boll na kave carin barbone
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 28 dagar sedan
1
Anita Deliu
Anita Deliu 28 dagar sedan
Tea ka fillu tmdhimset por e ka mir se eshte ber me anen per ta hequr nga emisioni po te ishe aty tani shqipja do uluriste kunder anes do dalte ne krah teas sepse ajo deshiron drejtsi dhe rregull
Albania Fieri
Albania Fieri 28 dagar sedan
Ky arjoni edhe ne sjellje duket tamam si ata kloshardat perendimor qe jane me 7 fytyra une mendoj se ky ka dal me tean per te qen ne qender te vemendjes dhe sa ju dha mundesi flirtoj direkt me Anen dhe Tea duket ashiqare qe si ka ardh mire gjithsesi vendim shum e ulet nga ana arjonit
The Dixie D'Amelio Show with Charli D'Amelio
8:08
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
visningar 36mn
E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen
53:15
The Dixie D'Amelio Show with Charli D'Amelio
8:08
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
visningar 36mn
Varför du alltid är LAT
4:59
Hampus Hedström
visningar 64tn
YOUTUBER COOK OFF LOCKDOWN SPECIAL!
25:31
Calfreezy
visningar 920tn
FINNS DET TVÅ MATINBUM...?
11:47
Matinbum
visningar 34tn